-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

padi

Paditet me shumën marramendëse, ja për çfarë akuzohet Kanye West

Një kompani që ofron veshje me qira ka paditur Kanye West pasi në akuzën e tyre ai nuk ka ka paguar dhe kthyer veshjet...

Kim Kardashian nuk gjen qetësi, paditet sërish

Së fundmi, ylli televiziv Kim Kardashian është paditur për shkelje të të drejtave të autorit në lidhje me linjën e saj të re të...

“E ka bërë baltë me akuza”, Belind Këlliçi padit Evi Kokalarin

Deputeti i PD-së, Belind Këlliçi ka vendosur të padisë në Gjykatë aktivisten Evi Kokalari. Në një reagim në Facebook ai ka thënë se ndaj tij...

Apeli pranon padinë e prokurores Sonlia Muhametaj, rihapet gara për SPAK

Gjykata e Apelit Administrativ Pranon padinë e prokurores Sonila Muhametaj, e cila më herët kishte aplikuar për të qenë pjesë e SPAK por vendi...

Alibeaj kërkoi 10 minuta pushim, Berisha e lë mbledhjen fare

Berisha dhe Alibeaj patën debat për të mbajtur fjalën në mbledhjen e grupit parlamentar ditën e sotme. Pasi Alibeaj ju drejtuar zyrës së tij për...

Trump padit Hillary Clinton

Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka paditur ish zonjën e parë, Hillary Clinton, Komitetin Kombëtar Demokratik dhe njerëz e...

Ministria-transportuesve: Respektoni vendimin për uljen e çmimit të biletave

Ministria e Mjedisit dhe Infrastrukturës ka reaguar pasi Shoqata e Transportuesve ngriti padi kundër saj për një vendim që ka të bëjë me uljen...

PD padit kryebashkiaken e Durrësit: Favorizoi incerenatorin

Deputetja e PD-së, Ina Zhupa, në një dalje publike për mediat ka deklaruar se do të depozitojë padi penale për kryebashkiaken e Durrësit, Emirjana...

Latest news

/5pyetjet.al