-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#paundi

Leku i fortë, Euro dhe Dollari marrin pak frymë (Kursi i këmbimit)

Sot dollari amerikan blihet me 93.1 lekë dhe shitet me 94.3 lekë. Euro blihet me 101.3 lekë dhe shitet 102.3 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje...

Kursi i këmbimit/ Ja me sa po blihen dhe shiten euro, dollari dhe paundi

Sot, më 10 prill 2024, dollari amerikan blihet me 93.1 lekë dhe shitet me 94.3 lekë. Euro blihet me 101.3 lekë dhe shitet 102.3 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Kursi i këmbimit/ Euro, dollari dhe paundi e nisin javën ters

Sot dollari amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 94.9 lekë. Euro blihet me 101.9 lekë dhe shitet 102.6 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje...

Leku ‘kthen’ kokëposhtë Euron dhe Dollarin

Sot dollari amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 94.9 lekë. Euro blihet me 101.9 lekë dhe shitet 102.6 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Kursi i këmbimit/ Euro dhe Dollari keq e më keq në fundjavë

Sot dollari amerikan blihet me 94.2 lekë dhe shitet me 95.2 lekë. Euro blihet me 102 lekë dhe shitet 102.8 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Valuta/ Paundi i bashkohet Euros në rënie të lirë

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 94.4 lekë dhe do shitet me 95.4 lekë. Euro do blihet me...

Kursi i këmbimit/ Euro, dollari dhe paundi e mbyllin muajin në pikiatë

Sot dollari amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.6 lekë. Euro blihet me 102.2 lekë dhe shitet 103 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje...

Kursi i këmbimit/ Luhaten sërish monedhat e huaja

Sot, më 28 mars 2024, dollari amerikan blihet me 95.1 lekë dhe shitet me 96.7 lekë. Euro blihet me 103.2 lekë dhe shitet 104.8 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Leku vazhdon të ngrejë ‘kokë’ mbi Euron dhe Paundin /Kursi i këmbimit

Sot, më 23 mars 2024, dollari amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.4 lekë. Euro blihet me 102.6 lekë dhe shitet 103.4 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

E premtja ngre dollarin dhe frangën, ngec euro me paundin

Sot një dollar amerikan do blihet me 94 lekë dhe do shitet me 95.1 lekë. Monedha evropiane euro sot do blihet me 102.6 lekë...

Latest news

/5pyetjet.al