-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

plenare

Bardhi dhe Berisha bllokojnë foltoren, votimi për reformën zgjedhore shtyhet seancën e ardhshme

Kryetari i Grupit të PD-së, Gazment Bardhi gjatë seancës së sotme plenare ka kërkuar që Kuvendi të ngrejë një komision të posaçëm për reformën...

Përplasje në Kuvend, Bardhi akuzon Nikollën për manipulime, kërkon Ramën në sallë për “inceneratorët”

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=hsGgkZ6YpYI] Gazment Bardhi ka folur nga seanca e sotme plenare duke akuzuar kryetaren e Parlamentit se po shkel procedurat në lidhje me diskutimet e...

Berisha mbledh deputetët 30 minuta para seancës, çfarë pritet të ndodhë në Kuvend sot!

Parlamenti do të zhvillojë sot, më 28 mars, seancën e përjavshme plenare që nis në orën 10:00. Por 30 minuta para nisjes së punimeve...

Kuvendi sot në seancë plenare, Ina Zhupa interpelancë me ministren Margariti!

Sot në orën 10:00, Kuvendi mblidhet për seancë plenare. Në rendin e ditës përfshihet interpelanca e deputetes së PD, Ina Zhupa për ministren e...

Latest news

/5pyetjet.al