-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Pogradec

Makina përplas motorin, 48-vjeçari drejt spitalit

Një aksident është regjistruar paraditen e sotme, në aksin Pogradec-Qafë Thanë, pranë fshatit Buqezë. Mësohet se një automjet tip “Opel”, me drejtues një 27-vjeçar me...

Aksident në Pogradec, përplasen 2 mjete, 3 persona në spital

Një aksident është regjistruar ditën e sotme rreth orës 14:40, në aksin rrugor “Pogradec-Qafë Thanë” pranë fshatit Udënisht. Mësohet se automjeti tip “Mahindra” me drejtuesin...

Braktisi foshnjën në bodrumin e një pallati, ndalohet nëna 30-vjeçare

Policia e Tiranës ka arritur të zbulojë dhe të ndalojë nënën e dyshuar, një 30-vjeçare që braktisi foshnjën në një bodrum në zonën e...

Sherr me kaçavida në Pogradec, dy të plagosur

Dita e djeshme ka regjistruar një sherr me grushte në fshatin Çërravë, Pogradec, aty ku një grup të rinjsh është përfshirë konflikt me mjete...

“Zbrisni në tokë…”! Prita në Qafë-Plloçë që shoi ëndrrën për “Tokën e Premtuar”

Katër persona janë arrestuar si bashkëpunëtorë për të transportuar me automjete 10 emigrantë, kundrejt pagesës drejt vendeve të BE-së. Njëri prej të arrestuarve posedonte...

Tre vëllezër rrahin dhe qëllojnë me thikë të riun

Pogradec-Plagosën me thikë gjatë një konflikti një 29-vjeçar, kapen dhe shoqërohen nga policia 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Ngjarja ndodhi sot rreth orës...

E rëndë në Pogradec, 29-vjeçari hidhet nga ballkoni, humb jetën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec. Sipas njoftimit të policisë mbrëmjen e sotme në fshatin Trebinjë, Pogradec dyshohet se është...

Dhunuan 2 vëllezër dhe shkatërruan lokalin, arrestohet një person, 2 në kërkim

Policisë në Pogradec ka arrestuar në flagrancë një 37-vjeçar me inicialet L. B., dhe ka shpallur në kërkim një 23-vjeçar me inicialet E. B.,...

“Policia… Hape derën!”/ Kanabisi ‘lumë’ në Pogradec, arrestohet 45-vjeçari, do e trafikonte drejt Greqisë

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CQK969xoDek] Një 45-vjeçar u vu në pranga në fshatin Vërdovë të Pogradecit, në kuadër të operacionit policor të koduar “Restart 16”. Klodian Kllomollari është...

Dhunuan dhe bën për spital nënën dhe babain, një i arrestuar, një në kërkim

Policia e Pogradecit ka arrestuar dy persona në dy raste të ndryshme për të njëjtën vepër penale të dhunës në familje. Bëhet fjalë për arrestimin...

Latest news

/5pyetjet.al