-sidi education-spot_img
22.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Pogradec

Sqarimi shkoi keq! Si nisi dhe u bitis me plumba sherri në Pogradec?

Zbardhen detaje të reja nga plagosja mbrëmjen e djeshme në Pogradec. Tre persona janë arrestuar, i plagosuri është transportuar në spitalin e Traumës në...

Dinamika/ Plumba, plagosje dhe tre të arrestuar në Pogradec

Pogradec-Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore, ngjarja e djeshme, ku gjatë një konflikti, mbeti i plagosur me armë zjarri një 27-vjeçar. Shkon në 3 numri...

PD: Kryebashkiaku i Pogradecit i bëri lekët ‘rrush e kumbulla’!

Grupi i "Rithemelimit" përmes zëdhënëses së anti-korrupsionit, Genta Vangjeli denoncoi se përgjatë vitit 2023 bashkia Pogradec ka kryer disa transaksione të cilat mund të...

Tjetër aksident, makina ja këput shtyllës, lë lagjen pa drita

Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Pogradec-Tushemisht, në një zonë të banuar. Mësohet se një automjet tip “Mercedes” ka humbur kontrollin si pasojë e...

E rëndë në Pogradec! 65-vjeçari vret veten me kallashnikov (EMRI)

Një 65 vjeçar nga fshati Vërdovë i Pogradecit është vetëvrarë me armë zjarri kallashnikov. Nevrus Afezi 65 vjeç, banor i këtij fshati në rrethana ende...

Po kthehej në shtëpi, “Benzi” fluturon në ajër motorin

Mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Pogradecit, ciklomotori me drejtues V. B. është përplasur me automjetin tip "Benz" me drejtues A. L. Për...

E hënë e trishtë! 36-vjeçarit i bie infarkt sapo shkon në punë

Ndërron jetë në Pogradec një 36-vjeçar. Ai punonte në një fasoneri dhe sapo ka mbërritur në vendin e punës është ndjerë keq dhe u...

Aksident në Pogradec, “Fordi” përfundon me gomat përpjetë

Gjatë mesditës së sotme një aksident ka ndodhur në Pogradec. Në aksident janë përfshirë 3 mjete, dy mjete në qarkullim dhe një tjetër i parkuar. Aksidenti...

Mashtruan se do i regjistronin pronën për 30 mijë euro, në burg familja dhe bankierja

Katër persona kanë rënë në pranga nga policia. Mbi ta bie akuza e mashtrimit ndaj një shtetasi të cilit i morën 30 mijë euro...

Ushtronin dhunë në familje, prangat dy kryefamiljarëve në Pogradec

Ditën e sotme nga policia e Korçës janë raportuar raste dhune në familje për të cilat kanë përfunduar në pranga 2 persona. Siç njoftojnë uniformat...

Latest news

/5pyetjet.al