-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë! I riu gjendet i vdekur në shtëpi nga familjarët

Kryesoret

Një 26-vjeçar është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij në katin e parë të banesës ku jetonte.

Dyshimet e policisë janë se i riu është vetëvarur dhe se nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë gjetur shenja dhune.

Sipas asaj që kanë deklaruar familjarët, 26-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

“Më datë 16.03.2024, rreth orës 14:30, në lagjen nr. 5, Pogradec, në katin e parë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur shtetasi B. D., 26 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e trupit të këtij shtetasi, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe sipas deklarimit të familjarëve, 26-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor” thuhet në njoftimin e policisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit