-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#policia

Policia ‘blindon’ perimetrin rreth Kryeministrisë, sa shanse ka që opozita të ‘depërtojë’ në Bulevard?

Sot pritet të jetë një ditë e ngarkuar për strukturat e forcave policore në Tiranë. Samiti i Bashkimit Europian me vendet e Ballkanit Perëndimor...

Qarkullonin me armë zjarri, fenelina policie e dylbi në makinë, kapen dy të rinj në Lezhë!

Dy të rinj Darling Gjoni dhe Amarildo Ndreca janë arrestuar në Lezhë, pasi Iu gjetën të fshehura armë zjarri, fenelina dhe dylbi, në automjetin...

(FOTO) Samiti i BE në Tiranë/ Njësia Anti-Eksploziv e RENEA-s zbret në terren, kontrolle të rrepta sigurie!

Policia e Shtetit është angazhuar edhe përgjatë natës për të ushtruar kontrolle në kuadër të masave për samitin BE-Ballkani Perëndimor që do të mbahet...

(HARTA) Samiti i BE/ Mbyllen hyrjet nga Durrësi, Elbasani e Veriu. Ja rrugët ku lejohet qarkullimi!

Teksa sot do të mbahet samiti BE-Ballkani Perëndimor, ku Tirana do të mirëpresë 27 lidera europianë, kryeqyteti do të bllokohet nën masa të rrepta...

‘Mbytën’ me drogë qytetin, arrestohen dy të rinj në Shkodër!

Dy të rinj në Shkodër janë arrestuar, pasi janë kapur duke shpërndare lëndë narkotike nëpër qytete.Sipas Policisë, në kuadër të operacionit të koduar “Weekend”,...

Vinte nga Shqipëria/ U kapën me 65 kg kanabis në makina, arrestohen dy persona në Podgoricë!

Dy persona janë arrestuar nga policia e Podgoricës mbrëmjen e sotme pasi në makinat e tyre u kap një sasi prej 65 kg kanabis.Sipas...

E përplasën nga mbrapa, më pas e rrahën/ Dhunimi i drejtorit të OSHEE-së, Policia zbardh dinamikën e ngjarjes!

Policia e Lezhës ka dhënë versionin zyrtar të dhunimit të drejtorit të OSHEE-së, Edmir Përndreca. Ngjarja ndodhi sot në mbrëmje në zonën e Shënkollit,...

Berisha “skip” Policisë për vendin e protestës: Në 6 dhjetor, mblidhemi te Bulevardi ‘Dëshmorët e Kombit’!

Sali Berisha pasditen e sotme ka zhvilluar një takim me banorët e njësisë nr.5 në Tiranë. Ai i bëri thirrje të gjithëve që t’i...

EMRI/ Arrestohet 65-vjeçari në Golem, do vriste një banor të zonës me kallashnikov!

Një 65-vjeçar është arrestuar nga forcat e policisë në plazhin e Golemit. Mësohet se në momentin e arrestimit, në banesën e tij në fshatin...

EMRI/ Të shtënat me armë gjatë mbledhjes së degës lokale të PD në Kurbin, policia: Të përfshirë nënkryetari dhe një anëtar!

Takimi i kandidatëve për Primaret, ditën e sotme të zhvilluar në degën lokale të PD, në Kurbin ka pasur tensione. Konflikti është zhvilluar mes...

Latest news

/5pyetjet.al