-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Burrë e grua gjenden të vrarë në banesë, i dyshuar djali i tyre!

Kryesoret

Një vrasje e dyfishtë ndodhi në Racalmuto, në provincën e Agrigento në Itali. Një çift bashkëshortësh u vranë me thikë në shtëpinë e tyre, në katin e tretë të një ndërtese në lagjen Stazione.

Policia ndodhet në vendngjarje. Në kazermën Racalmuto është aktualisht në pyetje djali 34-vjeçar i çiftit.

Viktimat janë 66-vjeçari Giuseppe Sedita dhe bashkëshortja e tij 62-vjeçare Rosa Sardo, të dy dyshohet se janë vrarë me disa goditje me thikë në dhomën e ndenjes së shtëpisë.

Arma e vrasjes nuk është gjetur. Hetimet nga karabinierët koordinohen nga prokuroria e Agrigentos.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit