-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

projekt

Zgjerimi i Portit të Peshkimit në Durrës, 40 ditë kohë për paraqitjen e projektit

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural lidhi së fundmi kontratën me kompaninë që do të hartojë projektin për zbatimin e punimeve për shtimin e...

Çfarë po kurdis Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj pas Big Brother Vip?

Me disa postime në rrjetet sociale ku shfaqej duke përgatitur grimin, Arbana Osmani njoftoi ditën e sotme se po përgatiste diçka. Ndërsa pak minuta...

Zbulohet projekti “gjigand” ku Noizy do të marrë pjesë

Pas rolit që pati në një film gjerman vite më parë, Noizy tashmë do jetë pjesë e një seriali. Edhe këtë herë reperi do luajë...

Rita Ora paralajmëron: Po xhiroj, mezi pres ta shihni

Këngëtarja shqiptare më famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka bërë një paralajmërim për ndjekësit dhe adhuruesit e muzikës së saj. Meqenëse shpesh ndan me fansat imazhe...

Nikolla pret Ambasadorin e Zvicrës: Do zbatojmë Projektin për Parlamentin dhe Edukimin Qytetar

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla, priti ditën e sotme Ambasadorin e Zvicrës Adrian Maitre. Në takim ishte i pranishëm edhe Sekretari i Përgjithshëm i...

Latest news

/5pyetjet.al