-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

proteste

Nesër protesta e opozitës para bashkisë, policia zbardh masat e marra

Ditën e nesërme opozita do të zhvillojë protestë para Bashkisë në orën 11:00. Policia ka zbardhur masat e ndërmarra për ditën e nesërme. Policia informon se...

Berisha: Dje në Shqipëri nisi beteja për qeveri teknike, votë të lirë dhe ndryshim

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha në fjalën e mbajtur në ballkonin e banesës tha se dje në Shqipëri nisi një betejë pa kthim...

Berisha: Qeveri teknike dhe rotacion me votë të lirë

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetin social ka reaguar në lidhje me protestën që u zhvillua mbrëmjen...

Dy orë protestë! Tym e flakë dhe ultimatumi i Berishës: Qeveri teknike ose s’ka paqe

Dy orë protestë. Dy kërkesa dhe lufta vazhdon. Kjo është panorama e protestës së opozitës mbrëmjen e sotme në Tiranë përballë Kryeministrisë. Tubimi në...

Kreu i PD Lezhë, Gjoni: Të protestojmë për shqiptarët

Kreu i Partisë Demokratike në Lezhë Gjin Gjoni u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të marrin pjesë në protestën e sotme para Kryeministrisë. "Protesta...

Kreu i PD-së Vlorë: E gjithë Shqipëria është sot në protestë

Kreu i Partisë Demokratike në Vlorë Atird Hoxha u ka bërë thirrje qytetarëve që të dalin në protestën që do të zhvillohet sonte në...

Protesta e PD, Berisha: Sot Shqipëria vërshon drejt Tiranës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha në rrjetin e tij social në facebook shkruan se Shqipëria sot vërshon drejt Tiranës për t’iu bashkuar protestës...

Protesta e PD, Meta: Shqiptarët e lirë dhe patriotë sot në shesh kundër Narkoshtetit

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta me anë të një postimi ka bërë thirrje qytetarëve që të bëhen pjesë e protestës që do...

Avokati i Popullit: Protesta do të jetë e monitoruar nga grupet tona në terren

Avokati i Popullit në një njoftim për mediat ka reaguar në lidhje me protestën që do të mbahet sonte para Kryeministrisë. Ai thotë që protestat...

Noka thirrje qytetarëve: Dilni në protestë për të larguar një orë e më parë Ramën si kryeministër

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Flamur Noka ka reaguar në lidhje me protestën që do të zhvillohet ditën e sotme në orën 20:00 para...

Latest news

/5pyetjet.al