-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Pustec

Meta shkon në Pustec: Këtu qenkan shtuar vetëm gomerët

Kryetari i Partisë së Lirisë ishte në Pustec. Ka postuar në Facebook një foto me një banor. Shkruan se në 11 vite në pushtet...

Tërmet në Ohër, dridhet Pogradeci

Një tërmet 3.7 ballë me epiqendër në Ohër të Maqedonisë së Veriut është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tërmeti është ndjerë...

Luftë e ftohtë për numra! Censusi sjell përplasjen e parë diplomatike në Shqipëri

Prej të hënës dhe në tre javët në vazhdim në Shqipëri po zhvillohet censusi, regjistrimi i popullsisë. Pyetjet mbi etninë dhe fenë kanë shkaktuar...

“Tapë” në timon, shkaktoi aksident duke shkuar në punë, arrestohet polici në Pustec

Një efektiv policie ka përfunduar pas hekurave, pasi dje u përfshi në një aksident rrugor. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:25, në rrugën nacionale Korçë-Bilisht. Burime...

Presidenti i Maqedonisë së Veriut vizitë në Pustec me Begajn, flet për Ballkanin e Hapur

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovksi ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Pustec me ftesë të presidentit të Shqipërisë, Bajram Begaj. Veç takimeve me...

FOTO/ Ky është shefi i policisë që u arrestua “tapë” në timon

Një punonjës policie është vënë në pranga në Qarkun e Korçës. Shefi i postës së Policisë Pustec, nënkomisar Spartak Fejzaj është kapur duke drejtuar mjetin...

I dehur, përplasi autobusin! Arrestohet shefi i policisë

Një punonjës policie është vënë në pranga në Qarkun e Korçës. Shefi i postës së Policisë Pustec, nënkomisar Spartak Fejzaj është kapur duke drejtuar...

“Dinë vetëm të vjedhin”, Ndoka nga Pusteci: Votoni kundër kryetarit aktual

Deputeti Flamur Noka ka marrë pjesë në takimin e zhvilluar me banorët e Pustecit për prezantimin e kandidatit të koalicionit "Bashkë Fitojmë" për bashkinë,...

Lokalet e 14 majit, Meta nga Pusteci: Koha të ndahemi nga qeveria e korrupsionit

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka marrë pjesë më takimin e zhvilluar për prezantimin e kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë...

Arrestohen tre hajdutët që vodhën kishën në Pustec

Tre persona janë arrestuar nga policia e Korçës, pasi u kapën duke vjedhur në një objekt fetar. Sipas policisë, në pranga janë vendosur R.L., K.A....

Latest news

/5pyetjet.al