-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tërmet në Ohër, dridhet Pogradeci

Kryesoret

Një tërmet 3.7 ballë me epiqendër në Ohër të Maqedonisë së Veriut është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Tërmeti është ndjerë edhe në zonën e Pogradecit dhe Pustecit për shkak të afërsisë ndërkohë që nuk raportohen probleme nga lëkundjet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit