-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#rreh

Dhunë brenda familjes në Fier, gruaja godet me tullë në kokë burrin

Një 50-vjeçare në Fier ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj, duke e goditur me tullë në kokë. Policia informon se ajo është proceduar në...

E rëndë! I riu shqiptar rreh me grushte partneren më pas hidhet nga ballkoni

Një ngjarje e rëndë e dhunës në familje është raportuar në Kretë të Greqisë, ku brenda një çifti shqiptarësh ka shpërthyer dhuna. Siç raportojnë mediat...

E rëndë! Shqiptari rreh dhe drogon 19-vjeçaren për të ndërprerë shtatëzaninë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, ku një 27-vjeçar shqiptar ka përfunduar pas hekurave. Sipas asaj që raporton “protohema.gr” i riu i...

Dhuna në familje/ Babai 61-vjeçar bën për spital të bijën

Një rast i rëndë i dhunës në familje është raportuar ditën e sotme në Ferizaj të Kosovës. Siç raportohet nga mediat kosovare, një baba i...

Tiranë, burri dhunon gruan me sende të forta dhe largohet

Mbrëmjen e sotme, në rrugën “4 Dëshmorët”, shtetasi A. Sh., 43 vjeç (shurdhmemec), dyshohet se ka goditur me sende të forta bashkëshorten e tij,...

I pastrehu rreh 16-vjeçarin, i rrëmben të dashurën dhe abuzon me të!

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali. Mësohet se një vajzë 16-vjeçare u rrëmbye dhe u përdhunua nga një burrë endacak. Ngjarja ka ndodhur...

“Të fus në dhe mor k*r! Përmend emrin ti by***ir, se…“/ Shefi i Komisariatit të Pukës rreh dhe kërcënon qytetarin, dalin bisedat shokuese!

Një qytetar nga Puka, i quajtur Zamir Puka, ka denoncuar në redaksinë e emisionit investigativ “Stop” dhunën e përdorur nga ana e shefit të...

Latest news

/5pyetjet.al