-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Rruga e Arbrit

Tjetër aksident në “Rrugën e Arbrit”

Një aksident ka ndodhur në rrugën e Arbrit. Një tjetër automjet i kompanisë “Gjoka Construcsion” ka rrëshqitur dhe kanë dalë nga rruga duke përfunduar...

Aksidenti te “Rruga e Arbrit”, reagon policia

Policia ka reaguar lidhur me aksidentin që u shënua ditën e sotme të 'Rruga e Arbrit' ku një fadromë ka humbur kontrollin dhe për...

Tre viktima! Arrestohet shoferi që e bëri “Benz”-in copë copë

Arrestohet shoferi i makinës tip “Benz” që u përfshi mbrëmë në aksidentin me tre viktima në Rrugën e Arbrit. I arrestuari është Edison Lazri,...

3 viktima dhe 4 të plagosur! Banori në Bulqizë: “Benz”-i fluturoi 70 m, u nda në dy pjesë

Mbrëmjen e djeshme tre persona humbën jetën në një aksident të rëndë që ndodhi në Rrugën e Arbrit, në vendin e quajtur “Ura e...

Aksidenti tragjik në Rrugën e Arbrit, 4 të plagosurit jashtë rrezikut për jetën

Tre persona humbën jetën dhe katër të tjerë mbetën të plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë automobilistik të ndodhur mbrëmjen e sotme...

VIDEO-Aksidenti tragjik te rruga e Arbrit identifikohen të plagosurit

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Arbrit, ku kanë humbur jetën Lulzime, Kujtim dhe Murat Istrefi  dhe të plagosur...

VIDEO-Pjesë e një familje, identifikohet viktima e tretë e aksidentit te rruga e Arbrit/ Emrat

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Arbrit, ku kanë humbur jetën Lulzime, Kujtim dhe Murat Istrefi  dhe të plagosur...

VIDEO-Aksidenti tragjik në rrugën e Arbrit, identifikohet dy vëllezërit që humbën jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Arbrit në afërsi të urës së Qeranecit. Mësohet se në aksident janë përfshirë...

Aksident i rëndë në rrugën e Arbrit, 3 të vdekur dhe 3 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në rrugën e Arbrit në afërsi të urës së Qeranecit. Drejt vendngjarjes jane nisur 2 ambulanca të spitalit te Bulqizës dhe...

Shembje dherash në rrugën e Arbrit

Rruga e Arbrit vijon të jetë e pasigurt për të gjithë ata që e përdorin këtë aks për të lëvizur drejt Tiranës apo Qarkut...

Latest news

/5pyetjet.al