-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

silenciator

Shqiptari u vra në punishte, autori e qëlloi me pistoletë me silenciator, detaje

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e 34-vjeçarit shqiptar Kaludio Myrtaj në Itali. Ai është gjetur i vrarë me armë zjarri në Itali, në...

Me armë gati për qitje në brez, arrestohet shkodrani në Vlorë

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 35-vjeçar nga Shkodra me inicialet A. N. (Xh.) pasi lëvizte në qytet me me armë zjarri...

“Je i arrestuar”! I drejtoi silenciatorin fqinjit për tokën! Kapet 46-vjeçari

Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim prej shtatorit është arrestuar në Tiranë. Gazment Xhabafti 46 vjeç banues në Vaqarr tentoi të vriste me armë...

Zbulohet baza e “luftës” në Tiranë me silenciatorë, radio policie, maska dhe drogë

Një bazë me armë të sofistikuara, drogë, maska, thika, radio policie dhe materiale të tjera është zbuluar në Tiranë në operacionin e koduar “Ruger”...

Latest news

/5pyetjet.al