-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

spital

Shkodër, dhunohet punonjësi i bashkisë Ermal Dizdari

Ditën e sotme në Shkodër u dhunua një punonjës i Bashkisë. Zyrtari i prokurimeve në Bashki Ermal Dizdari pas dhunimit është dërguar në spital dhe...

Shkodër, sherr me sende të forta, 49-vjeçari dërgohet në spital

Ditën e sotme në Shkodër ka ndodhur një sherr mes dy personave në lagjen “Salo Halili”, ku një 49-vjeçar ka pësuar dëmtime fizike. Gjatë konfliktit...

Gëlltiti kanabis për ti shpëtuar policisë, 33-vjeçari dërgohet në spital

Ditën e sotme në Pogradec një 33-vjeçar ka përfunduar në spital. 33-vjeçari me iniciale E.Gj., teksa po ndiqej nga policia ka gëlltitur një sasi të...

Lezhë, makina përplas këmbësorin, 40-vjeçari përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin “Lezhë-Shkodër”. Një këmbësor 40-vjeçar me iniciale M.F është përplasur me makinë nga drejtuesi me iniciale P.B. 40-vjeçari...

I shpërthen bombola e gazit, 70-vjeçari paraqitet me shenja djegie

Ditën e sotme një 70-vjeçar me iniciale F.M., banues në fshatin Manekaj Fier është paraqitur në spitalin e Patosit me djegie në trup. 70-vjeçari është...

Po bënte rregullime, 27-vjeçari bie nga çatia dhe përfundon në spital

Një 27-vjeçar në Maliq teksa ka qenë duke rregulluar çatinë e shtëpisë, ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime trupore. Bëhet me dije se i...

Dhuna ndaj avokatit, çfarë zbuluan kamerat e sigurisë? Autorët pa maskë e me levë

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e ihsh-bllokut, ku 3 persona ende të paidentifikuar kanë goditur...

E pazakontë në Durrës! Familjarët dhunojnë në spital të dashurin e vajzës

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Durrës. Eridion Cenameti u kap nga shërbimet e policisë së qarkullimit rrugor teksa drejtonte automjetin në gjendje...

E rëndë në Elbasan/ Tre tentativa vetëvrasjesh brenda një dite

Tre tentativa vetëvrasjes janë regjistruar ditën e djeshme në Elbasan. Sipas komunikatës nga Drejtoria Vendore e Policisë së Elbasanit  një 61-vjeçare me inicialet S.A., dyshohet...

Përleshje e egër mes nxënësve, tre të mitur plagosen në kokë me mjete të forta

Tre nxënës të moshës 13 vjeçare janë lënduar në kokë e fytyrë me mjete të forta pas një përleshjeje brenda një shkolle fillore në...

Latest news

/5pyetjet.al