-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

stacion

Gjendet një burrë i vdekur pranë stacionit

Një person është gjetur pa shenja jete afër stacionit hekurudhor në Fushë-Kosovë. Sipas njoftimit të Policisë, ngjarja ka ndodhur të enjten, rreth orës 13:45,...

Zjarri në Patos pranë nënstacionit, OSHEE: Stakohet energjia elektrike

Disa vatra zjarri vijojnë të përhapen masivisht në rrethinat e Fierit dhe njëra prej tyre shumë pranë nënstacionit të OSHEE. Vet OSHEE njofton se për...

Një valixhe e braktisur te stacioni i autobusit në Gjirokastër, Policia “në këmbë”

Një valixhe e dyshimtë është konstatuar pranë një stacioni autobusi në qytetin e Gjirokastrës, që ka ngritur në këmbë Policinë. Pas verifikimeve nga ana e...

Vonohet autobusi! I riu thyen xhamat dhe stolat e stacionit

Policia e Pogradecit ka identifikuar dhe shpallur në kërkim një 18-vjeçar i cili ka shkulur stolin e një stacioni urbani, pasi ky i fundit...

Goditet nga energjia elektrike, shpëton inspektori i biletave në Indi

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Indi. Një inspektor biletash është goditur nga rryma e një teli e cila i ra mbi trup teksa...

Latest news

/5pyetjet.al