-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

THEMELIM

Berisha feston 33-vjetorin e themelimit të PD-së, del sërish në skenë Argita

Argita Malltezi, e bija e ish-kryeministrit Sali Berisha ka dalë sërish në skenë mbrëmjen e sotme teksa ka marrë pjesë në festimet e organizuara...

Basha: PD mbështet hetimet e SPAK ndaj krimit dhe pushtetarëve të korruptuar

Partia Demokratike e drejtuar nga Lulzim Basha, feston në Pallatin e Kongreseve, 33-vjetorin e themelimit të saj. Në fjalën e tij Basha deklaroi se mbështet...

33-vjetori i PD-së, Basha: Askush nuk mund ta bëjë pis këtë ngjarje historike

Partia Demokratike e drejtuar nga Lulzim Basha, feston në Pallatin e Kongreseve, 33-vjetorin e themelimit të saj. Basha tha në fjalën e tij se sot...

Partia Socialiste feston 32-vjetorin e themelimit

Sot Partia Socialiste feston 32-vjetorin e themelimit të saj. Me rastin e themelimit është zhvilluar një ceremoni ku janë të pranishëm të gjithë deputetët e...

32-vjetori i themelimit të PD në Vorë, Berisha: Misioni jonë të përmbysim monizmin e Edi Ramës

Kreu i partisë Demokratike, Sali Berisha i pranishëm në ceremoninë e 32-vjetorit të themelimit të degës së PD-së në Vorë u shpreh se arritjet...

Latest news

/5pyetjet.al