-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

trafik armësh

Trafiku i armëve Kosovë-Shqipëri, të arrestuarit i merrnin armët nga Serbia

Katër personat që u arrestuan dje për trafikim armësh i merrnin këto armë në Serbi dhe i shisnin në vendin tonë. Policia ka mundur të...

Trafiku i armëve nga Shkodra në Tiranë, gjykata merr vendimin për autorët

Gjykata ka lënë në burg 4 të rinjtë e arrestuar për trafik armësh nga Shkodra drejt Tiranës ku më pas do t’i shisnin tek...

BIRN: Investigimi global zbulon financues terrorizmi, trafikantë armësh dhe droge mes qindra diplomatëve të rremë!

Pasi mbërriti me avion në kryeqytetin e Ganës, ndërmjetësi ndërkombëtar i armëve që e quante veten “Shkëlqesia”, përshëndeti blerësit e tij në hotelin “Golden...

Nga kërkimi ndërkombëtar te martesa me “arrest shtëpia”, e shkuara e errët e Fjolla Morinës

Këngëtarja e Kosovës, Fjolla moria është arrestuar sërish ditën e sotme në Prishtinë, dhe ende nuk dihet arsyeja. Fjolla Morina është arrestuar edhe përpara tre...

Latest news

/5pyetjet.al