-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

trafikantë

Digjen afatet, Gjykata e Posaçme liron nga burgu 32 trafikantë

Gjykata e Posaçme ka liruar sot duke ndryshuar masën e sigurisë nga arrest me burg në arrest shtëpie për 32 persona, për të cilët...

Klandestinë dhe arrestime në Kukës, kapet ‘koka’ e bandës së trafikantëve (EMRI)

Ka shkuar në 20 numri i të arrestuarve nga operacioni policor ‘Safe Trip’, me një 53-vjeçar është prangosur mbrëmjen e djeshme. Në pranga përfundoi Faik...

Goditet grupi trafikantëve, policë dhe biznesmenë në pranga (EMRAT)

Një operacion ndërkombëtarë i zhvilluar ditën e sotme ka nxjerrë në zbuluar një grupe personash që ndihmonin në kalimin e kufirit në mënyrë të...

8 të vdekur, 2 të arrestuar për tragjedinë në Këlcyrë

Dy persona janë arrestuar lidhur me aksidentin tragjik që ndodhi dje në Këlcyrë, ku humbën jetën 7 emigrantë dhe trafikanti nga Shkodra që po...

Plumba në Tiranë! Trafikantët tentojnë t’i shtypin, policët i qëllojnë, një i plagosur

Një operacion antidrogë është zhvilluar këtë mbrëmje në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një person. Trafikantët nuk iu bindën urdhrit të policisë për të...

Në Shqipëri “ushtarakë”, jashtë vendit trafikant dhe vrasës (EMRAT)

Ushtarakët kur veshin uniformën e tyre betohen për atdhe dhe për flamur por jo rrallë herë ky betim thyhet dhe ushtarakë të caktuar vihen...

Disa i kapën në krevat! Kush janë qindra të arrestuarit gjatë natës?

Një operacion kombëtar është zhvilluar mbrëmjen e shkuar deri në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne për goditjen dhe shpërndarjen e...

FNSH “zgjon” qytetet nga gjumi, qindra të arrestuar natën, kush ishte shënjestra?

Qindra persona janë shoqëruar, ndaluar dhe arrestuar nga policia gjatë natës në një operacion blic që është zhvilluar në disa qytete të vendit kundër...

Skema dhe manovrat me biznesmenin/ Si u lidh ish-drejtoresha me trafikantët?

Ish-drejtoresha e hipotekës së Durrësit, Rajmonda Dashi dje u vendos në “arrest shtëpie”, ndërsa biznesmeni Ardian Malasi u arrestua, me urdhër të Prokurorisë së...

“5 mijë Euro për në BE-në”! Kursanti i policisë kapet me makinën me emigrantë

Foto ilustruese Një 29-vjeçar, Fatjon Ukaj ka rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi ndihmonte emigrantët të kalonin kufirin në mënyrë të paligjshme. Ai dyshohet...

Latest news

/5pyetjet.al