-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

tragjedi

Tragjedi në familjen shqiptare, babai vret vajzën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak pas mesnate në qytetin e Prizrenit, ku një 44 vjeçar ka vrarë me thikë vajzën e tij...

Shembja e autostradës në Kinë/ Numri i të vdekurve rritet në 36-të

Numri i të vdekurve nga  shembja e një autostrade në provincën Guangdong të Kinës u rrit në 36, tha media shtetërore të enjten, ndërsa përpjekjet e...

Vrau dhe paketoi të atin në qese/ Vajza në Durrës: E qëllova në kasolle

Dalin në dritë detaje të reja rrëqethëse nga ngjarja tragjike në Durrës, ku vajza vrau të atin me armë, e futi në qese dhe...

Tragjedi/ Nëna u merr jetën 4 fëmijëve (Postimi i fundit)

Tragjedi në SHBA. Një tragjedi e paimagjinueshme familjare ka ndodhur në Misuri të SHBA-së me një nënë që i vuri zjarrin dhe djegur katër...

Tragjike në Turqi/ Shembja e dheut në minierë varros për së gjalli 9 persona (VIDEO)

Nëntë punëtorë janë varrosur nën tokë pas një rrëshqitjeje të madhe dheu në një minierë ari në vendin e quajtur İliç, Erzincan, në lindje...

1 vit nga tërmeti tragjik, Turqia përkujton 50 mijë viktimat

Turqia herët të martën mbajti zi për viktimat e tërmeteve të 6 shkurtit 2023 që goditën pjesën jugore të vendit, ku humbën jetën gjithsej...

Tragjedia në Korçë! Djali erdhi nga Greqi se nuk i hapnin telefonin dhe gjeti të vdekura nënën dhe motrën

Eleni dhe Ornela Vangjeli, nënë e bijë, nuk u përgjigjeshin në telefon familjarëve të tyre prej pesë ditësh, ndërsa ditën e sotme janë gjetur...

Gjeti vdekjen prej trendit në “Tik Tok”/ Shokët e shqiptarit flasin mes lotësh: Shpresonim se do kthehej!

Lorenzo Pjetrushi, është 18-vjeçari shqiptar i cili humbi jetën tragjikisht në Itali, duke filmuar një video në “Tik Tok”. I riu ndodhej në festën e...

“Gërdeci”, Mirela Dvorani: Punonin në kushte primitive, humba bashkëshortin…

Mirela Dvorani ka dëshmuar sot në procesin e zhvilluar ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu mbi shpërthimin e depos së armëve në Gërdec. Dovrani ka treguar se...

“Gërdeci”, punëtori: Atë ditë mu dogj 40% e trupit

K a dëshmuar sot në seancën gjyqësore për çështjen e tragjedisë së Gërdecit Ndue Nikolla i cili punonte në fabrikën e demontimit për të...

Latest news

/5pyetjet.al