-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#tritan shehu

Tritan Shehu njofton interpelancën me Ramën, a do të jetë i pranishëm kryeministri?

Prej disa kohësh deputeti Tritan Shehu ka kërkuar një interpelancë me kryeministrin Edi Rama në lidhje me njohjen dhe dënimin e gjenocidit serb në...

Tritan Shehu: Shqipëria nuk duhet të stepet para kërcënimit të Serbisë

Me 6 Maj Asamblea e OKB do te diskutoje e votoje per nje Rezolute me kerkesa konkrete per pranimin nga vendet antare te Genocidit...

LIVE-Tritan Shehu: Të dënohet gjenocidi serb, me heshtje po i kthejmë shpinën Kosovës

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu gjatë fjalës së tij në Kuvend, bëri një denoncim sipas tij të procedurës parlamentare. Shehu ka kërkuar njohjen e...

Shehu pas diskutimeve të mbyllura: E konsideroj imorale daljen e “procesverbaleve”

Deputeti demokrat Tritan Shehu ka reaguar pas mbledhjes së mbyllur të Partisë Demokratike. Shehu e ka cilësuar daljen në publik të deklaratave si një metodë...

Tritan Shehu reagon pas vetëvrasjes së 23-vjeçares në Shkodër: Shteti Serial Vrases, vazhdon krimin!

Deputeti Tritan Shehu ka reaguar në lidhje me lajmin se një vajzë 23-vjeç nga Shkodra ka ndërruar jetë pasi ka konsumuar fotoksinë. Ky është i...

Tritan Shehu: Ballkani i Hapur i Ramës po “varroset”

Bashkepunimi BE-Ballkani Perendimor fatmiresisht po “varros” Ballkanin e hapur. Eshte per tu pershendetur Samiti BE-Ballkani Perendimor, qe do te mbahet me 6 Dhjetor ne Tirane. Mbas...

Shehu uron Melonin për fitoren: Eveniment i rëndësishëm edhe për Shqipërinë

Deputeti i PD-së, Tritan Shehu ka uruar koalicionin e djathtë në Itali për fitoren dhe Melonin, që sipas të gjitha gjasave do të jetë...

Shehu: Rama terror, por dy rastet që ambasadat e rrëzuan

Deputeti i PD-së, Tritan Shehu shprehet se terrorizimi i popullit është i vetmi “shërbim” ndaj shqiptareve i kryeministrit Edi Rama. Ai sjell në vëmendje...

Latest news

/5pyetjet.al