-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tritan Shehu reagon pas vetëvrasjes së 23-vjeçares në Shkodër: Shteti Serial Vrases, vazhdon krimin!

Kryesoret

Deputeti Tritan Shehu ka reaguar në lidhje me lajmin se një vajzë 23-vjeç nga Shkodra ka ndërruar jetë pasi ka konsumuar fotoksinë.

Ky është i disati reagim në lidhje me këtë temë nga Shehu pasi pak kohë më parë e njëjta ngjarje ndodhi me një 18-vjeçare.

Deputeti në reagim ka theksuar se importi i saj ka sjellë shumë dëme dhe se duhet të ndalohet shitja e saj.

E rëndë në Shkodër! Ndërron jetë 23-vjeçarja, konsumoi fotoksinë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit