-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

urim

Sot hyn në fuqi udhëtimi pa viza, Rama: Ky vit nis i mbarë për Kosovën

Kryeministri Edi Rama ka dërguar mesazh urimi për shqiptarët e Kosovës, të cilët nga dita e sotme  do të mund të udhëtojnë pa viza...

Kurti uron pakincat kombëtare: Kemi shumë për të festuar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka uruar pakicat kombëtare duke treguar se ka shumë për të festuar. Ndërsa rendit të gjitha vendimet gjithëpërfshirëse të qeverisë...

Lindita Nikolla uron 2024-tën: Po hyjmë në një vit plot sfida, drejt ditëve më të mira

Kryetarja e Parlamentit, Lindita Nikolla ka dhënë urimin e saj për vitin e ri 2024. Nikolla u shpreh se pas një rrugëtimi të gjatë në...

Duka mesazh për 2024-n: Të jetë një vit akoma më i mirë, me rezultate pozitive në Gjermani

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka dhënë një mesazh urimi për të gjithë komunitetin e futbollit shqiptar. Përmes falënderimeve për të gjithë...

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, a e uroi Olta-Kiarën për shtatzëninë

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, do të bëhen prindër për herë të parë. Ata konfirmuan lajmin me anë...

Nuk e uroi Kiarën për shtatzëninë, Amosi zbulon arsyen

Amos Zaharia ka qenë një nga konkurrentët më të përfolur të edicionit të dytë të 'Big Brother VIP', ku një nga polemikat më të...

E veshur nuse, Arbana Osmani bën urimin e ëmbël për ditëlindje e djalit

Ditën e sotme djali i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt feston ditëlindjen. Dielli ka ardhur në jetë në 2020 dhe sot bën 3-vjeç. E në...

Granit Xhaka feston sot ditëlindjen, ja nga kush e mori urimin më të veçantë

Sot futbollisti shqiptar Granit Xhaka feston 31-vjetorin e lindjes, dhe natyrisht nuk kanë munguar urimet e shumta, nga familjarët, miqtë, të afërmit por edhe...

Ditëlindja e liderit historik, Rama: Fatos Nano mbajti timonin e PS-së në të përpjeta e të tatëpjeta

Kryeministri, Edi Rama për mes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një urim special për ditëlindje për liderin historik të...

“A ka më të çmendur se ti”, Ronela Hajati ka dita fjalë për veten e saj këtë ditëlindje…

Këngëtarja Ronela Hajati, feston sot ditëlindjen dhe ka vendosur që t’i bëjë vetes një urim special me një foto të rrallë. Ajo ka postuar në...

Latest news

/5pyetjet.al