-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vari lesht

Felajt i “ikën” truri në Kuvend: Vari leshtë…

Seanca e sotme e Kuvendit ishte e tensionuar. Nuk kishte vetëm akuza mes deputetëve, por edhe ofendime dhe një gjuhë të padenjë për tempullin...

Latest news

/5pyetjet.al