-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Felajt i “ikën” truri në Kuvend: Vari leshtë…

Kryesoret

Seanca e sotme e Kuvendit ishte e tensionuar. Nuk kishte vetëm akuza mes deputetëve, por edhe ofendime dhe një gjuhë të padenjë për tempullin e demokracisë.

Mes debateve zëvendëskryetaren e Kuvendit, Ermonela Felajn e kanë lënë nervat, duke sharë live.Teksa vijonte me procesin e votimit në parim dhe nen për nen, Felaj për një çast harroi se kishte hapur mikrofonin dhe tha; ‘vari lesht!’.

Fjalët u dëgjuan, pasi Felaj teksa po fliste me sekretaren e kishte lënë mikrofonin hapur.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit