-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

viktime

E përplasi me makinë i riu, ndërron jetë rrugës për në spital 74-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e së premtes në Elbasan ku një automjet, me drejtues një 20-vjeçar, ka përplasur një 74-vjeçar. Ky i...

EMRI/ Lëvizte me biçikletë dhe përplaset nga makina, ndërron jetë 69-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Tapi në Kuçovë. Mësohet se një 69-vjeçar i quajtur Veiz Plaku ka humbur jetën teksa po...

FOTO/ Makineria i ra në kokë, kjo është 26-vjeçarja shqiptare që vdiq në Itali

Kjo është 26-vjeçarja shqiptare Anila Grishaj, e cila humbi jetën tragjikisht në Itali pasi një makineri e rëndë paketimi e goditi në kokë teksa...

Pema e ullirit e zuri poshtë, humb jetën shqiptari në Greqi

E zuri pema e ullirit poshtë/ Humb jetën 45-vjeçari shqiptar në Greqi Një 45-vjeçar shqiptar ka humbur jetën mesditën e sotme pasi dyshohet se i...

Humbi jetën në fushë, ja kush është Rafael Duamena

I lindur më 12 shtator 1995 në Nkaukau, Ganë, Rafael Duamena luajti dhe u stërvit me programin zhvillimor Red Bull Gana. Në Turneun Ndërkombëtar në Croix,...

Del ekspertiza mjeko-ligjore: 3-vjeçari vdiq nga mbidoza e anestezisë

3-vjeçari Brian Spahiu, i cili vdiq pas një ndërhyrjeje kirurgjikale për dhëmbët në klinikën e mjekut, Roland Xhaxho, referuar ekspertizës mjeko-ligjore, ka humbur jetën pasi...

Makina përplas ciklomotorin, një i vdekur

Një  aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Qerret-Mali i Robit, në zonën e Kavajës. Mësohet se një automjet me drejtuese me inicialet...

18-vjeçarja në Koplik i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Koplik të Shkodrës. Mësohet se rreth mesditës një 18-vjeçare me inicialet E. R., 18 banuese...

Gjendet pa shenja jete një person, dyshimet e para

Një 63-vjeçar me inicialet E. K., në Durrës është gjendur pa shenja jete në banesën ku jetonte i vetëm. Mësohet se viktima është gjetur i...

Automjeti e përplasi, 57-vjeçari ndërron jetë në vendin e ngjarjes

Një aksident fatal është regjistruar pasditen e sotme në segmentin rrugor Fllak-Bisht Kamëz, në zonën e Durrësit. Mësohet se një automjet me drejtues 54-vjeçarin me...

Latest news

/5pyetjet.al