-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U rrëzua nga skela, vdes shqiptari në Itali

Kryesoret

Një 61-vjeçar shqiptar në Itali ka gjetur vdekjen pasi është rrëzuar nga një kantier ndërtimi ku punonte paraditen e sotme në Borghetto.

61-vjeçari ishte në katin e katërt të godinës në ndërtim kur ra nga një lartësi rreth 8-10 metra.

“Një tragjedi, vajtojmë një tjetër vdekje të papritur dhe një tjetër familje të rrënuar,” tha kryebashkiaku Giancarlo Canepa, i cili mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit