-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Vrasja

E qëlloi gruan pas koke kur po pinte kafenë e mëngjesit, çifti ka 3 fëmijë

Një grua 45-vjeçare është vrarë në mëngjes në Pejë, dyshohet nga bashkëshorti i saj. Gazetarja Blerta Dalloshi Berisha ka mësuar se ajo ishte duke pirë...

OSBE dënon vrasjen e 21-vjeçares: Krim për arsye gjinore

Misioni i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE) ka shprehur trishtim dhe pikëllim për vrasjen e gruas 21-vjeçare nga ish-bashkëshorti dhe plagosjen...

Vrasje e vëllezërve Haxhia, njëri ‘kalbet’ në burg, tjetri i pafajshëm (EMRAT)

Për vrasjen e dy vëllezërve  Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës,  është dënuar nga gjykata me 25 vite burg Klevis Alla. Ndërkohë gjykata ka vendosur...

Vrasja e Aurelio Dervishit, 4 të rinjtë përfundojnë në pranga, vajza jep dëshminë

Kanë përfunduar në prangat e policisë katër të rinjtë të cilët u përfshinë në vrasjen e 18-vjeçarit Amarildo Dervishi mbrëmjen e 31 marsit në...

Çoi ‘Golf’-in në lavazh, aty gjeti policinë, skenari i arrestimit të Edison Haxhiut

Dy persona janë arrestuar si të dyshuar për ekzekutimin e ish-policit Gentjan Bejtja, 5 ditë më parë në Fushë Krujë. Në pranga ka rënë 30-vjeçari...

Ekzekutuan ish-policin, të dyshuarit ‘kyçin’ gojën para hetuesve

Dy persona janë arrestuar si të dyshuar për ekzekutimin e ish-policit Gentjan Bejtja, 5 ditë më parë në Fushë Krujë. Në pranga ka rënë 30-vjeçari...

FOTO/ Ja kush janë dy të arrestuarit për vrasjen e ish-policit

Policia ka arrestuar dy persona në lidhje me vrasjen e Gentjan Bejtja disa ditë më parë në Larushk të Fushë Krujës. Në pranga kanë rënë...

Pas vrasjes së Gentjan Bejtjas policia kryen kontrolle në Fushë Krujë

Pas vrasjes së Gentian Bejtjas, Policia e Fushë Krujës dhe FNSH kanë zbritur në terren për të ushtruar kontrolle. Në të gjitha akset nacionale...

Vrasja e Gentian Bejtjas, Salianji: Triumf i bandave, policia e paaftë të luftoj krimin

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me vrasjen mafioze në Fushë Krujë, ku u ekzekutua brenda banesës së tij Gentian Bejtja. Salianji me...

Vrasja e Gentjan Bejtjas, shoqërohet Valter Bami

Është shoqëruar nga policia Valter Bami, i dyshuari i parë i uniformave blu për vrasjen e Gentian Bejtjas ditën e sotme në Fushë Krujë. Ky...

Latest news

/5pyetjet.al