-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

zhdukje

“Dekonspirimi mori fund”! Ku ndodhet Ervin Martinaj?

Nga Dibra, ministri i Brendshëm Taulant Balla deklaroi se policia e shtetit po punon për të zbardhur përfundimisht fatin e Ervis Martinajt nëse është...

I vdekur apo i gjallë, ku ndodhet Vis Martinaj? Balla: Kam informacione…

Shteti ende nuk e ka një përgjigje nëse Ervis Martinaj është gjallë apo ka vdekur. Ministri i Brendshëm, Taulant Balla deklaroi sot se ka...

I moshuari zhduket pa “nam e nishan”! Pas festës burri rreh gruan, nipi xhaxhanë

Një e moshuar është gjetur nga policia në Fier dhe është dorëzuar pranë familjes, ndërsa një tjetër është denoncuar i zhdukur. Gjithashtu në Fier...

Ikën dhe s’u kthyen! Dy gra zhduken pa “nam e nishan”

Një person ka raportuar se dy gra kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Në raportin 24 orësh të Policisë së...

24-vjeçari shqiptar zhduket “pa nam e nishan”

Një 24-vjeçar me origjinë shqiptare, Geri Hoxha është zhdukur pa gjurmë në qytetin Oradea, në veri-perëndim të Rumanisë. Policia njofton se 24-vjeçari doli nga banesa...

Tronditëse! E rrëmbyen pranë shtëpisë, gjendet e vrarë 14-vjeçarja e zhdukur

Vanja Gjorçevska, 14-vjeçarja e zhdukur që nga 27 nëntori në Shkup e cila po kthehej nga shkolla kur është rrëmbyer me një automjet pranë...

U raportua e zhdukur, 2-vjeçarja ukrainase e birësuar nga aleati i Putinit

Një aleat politik i Putin, Sergej Mironov, ka adoptuar një fëmijë që e kishte marrë nga një jetimore në Ukrainë, sipas dokumenteve të zbuluara nga BBC. Sergej Mironov, lideri...

Zhdukja misterioze e dy të rinjve, vajza e groposur, i dashuri ia mbathi

Thriller në Itali. Trupi i një vajze të re u gjet mëngjesin e sotëm nga zjarrfikësit në zonën Barcis, në provincën e Pordenones, gjatë...

Zhduken tre vajza! Nënat “ngrenë në këmbë” policinë

Tre vajza janë raportuar të zhdukura brenda 24 orëve të fundit në Kosovë. Rastet kanë ndodhur në Klinë, Prizren dhe Podujevë. Nënat e tre...

Gjendet turistja italiane e humbur në Tiranë

Mbrëmjen e djeshme një vajzë e re italiane u shpall e zhdukur pas humbjes së kontakteve me familjen. Nëna e vajzës, Arianna Lombardo Moderini Meriggi njoftoi...

Latest news

/5pyetjet.al