-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

zyre avokatie

500-çe Euro! Grabitet avokati, hajdutit i gjenden 30 mijë në shtëpi

Tre persona, Elton (Fatjon) Lika 40 vjeç, Armalind Rrokaj 51 vjeç dhe Eljona Rrokaj (Nelaj) 42 vjeçe banues në Tiranë janë shpallur në kërkim...

Zbulohet biznesi në Tiranë! Pajisja misterioze që i dha ish-zyrtari i FBI-së Ramës

Zbulohen detaje të reja nga dosja me provat e prokurorisë amerikane për Charles McGonigal, ish-shefi i kundërzbulimit të FBI-së. Në dosje ndër të tjera thuhet...

Latest news

/5pyetjet.al