-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dënimi i Donaldit lë Ilirin dhe Einxhel dorë për dore: “Meqenëse Einxhelin e ke fiksim”

Kryesoret

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”, i janë nënshtruar një sfide, ku duhet të caktojnë dënime të ndryshme për njëri-tjetrin.

Kur Donaldi e shtypi i pari pulsantin vendosi që Iliri dhe Einxhel të qëndronin tre orë te kapur dorë për dorë.

Meqenëse Einxhelin e ke fiksim”, u shpreh ai me ironi.

Kujtojmë që prishja e miqesisë midis Einxhel dhe Donald ishte dalja e Dadz-it pasi ai nuk e shpëtoi gjatë zinxhirit.

Einxhel, edhe pse pati shumë konflikte dhe debat të rënda me Ilirin, duket se kohët e fundit marrëdhënia e tyrë është sheshuar dhe ata kanë gjetur gjuhën e përbashkët të komunikimit.

/5pyetjet.al

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit