-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Arkitektura e New York-ut në fustanin e Blake Lively, aktorja i mahnit të gjithë në “Met Gala 2022

Kryesoret

Aktorja e njohur Blake Lively mbrëmjen e djeshme në “Met Gala” i ka mahnitur të gjithë me look-un e saj. Bukuroshja mbërriti në tapetin e kuq e veshur me një fustan nga Atelier Versace, që më vonë u transformua ndërsa ajo ngjitej në shkallët e Met. Fustani i aktores ishte zbukuruar me një fjongo gjigante, para se asistentët të ndërhynin për ta ‘zbërthyer’, duke e transformuar fustanin nga rose-gold në aqua-blue para syve të publikut.

Duke treguar bishtin e fustanit të saj, Lively tha se kjo është plejada e stacionit qendror Grand. Busti i saj, ndërkohë, u frymëzua nga Empire State Building, ndërsa veshja dhe kurora nga Statuja e Lirisë. Lively vazhdoi të shpjegonte se kurora ka 7 nivele, ashtu si Statuja ka 7 rreze.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit