-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Berisha u ul në krahun e PS-së, revoltohet Balla: Provokim! Turp të kesh

Kryesoret

Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla e cilësoi provokim veprimin e Sali Berishës që u ul për një moment në krahun e socialistëve.

Mora fjalën për një provokim të ulët i një njeriu që turp nuk ka më, burrëri nuk ka pasur kurrë. Procedura parlamentare, nuk ndodh as unë të vij të ulem në rreshtin tuaj dhe këtij individi kërkon sherr dhe luftë sa herë i jepet mundësia.

Ne nuk bëmë asnjë reagim. Burrë i vjetër, nuk qëndron në këmbë dhe menduam se e kishte nga mosha. Sa i përket asaj që erdhi dhe tha këtu, që ky pisllëku, kërkon të vijë këtu dhe që ky i përfaqësoka më mirë socialistët, ky PS-së, i tha atë…

Ky PS-së nuk i afrohet dot kurrë. PS në këto 30 vite ka kontribuar vetëm për të mirën e këtij vendi. Njeriu i varkës së Enver Hoxhës” tha Balla.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit