16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Armira refuzon mbiemrin Berisha: Do mbeten zonja Mevlani

Kryesoret

Së fundmi blogerja Armina Mevlani ka thënë që së shpejti do të kurorëzojnë martesën e saj me Shkëlzen Berishën.

Më herët ajo ka treguar detaje në lidhje me ceremoninë  e planifikuar nga çifti duke thënë se do të jetë një dasmë tradicionale.

Mirëpo në disa aspekte duket se Arminës nuk i pëlqen të jetë tradicionale.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Goca dhe Gra’, Armina ka thënë se nuk do të ndërrojë mbiemrin pas celebrimit me Shkëlzen por do të vijojë të jetë zonja Mevlani. 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit