-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Vizitoi ish-krerët e UÇK-së”, Majko tregon gjendjen e tyre: Hashimi i qetë, Jakupi i sprovuar

Kryesoret

Ditën e djeshme Ish-presidentët shqiptarë kanë faturuar drejt Hagës ku janë takuar me ish-presidentin Hashim Thaçi, ish-kryeparlamentarët, Kadri Veseli e Jakup Krasniqi, ish-deputetin Rexhep Selimi. Ish presidenti Pandeli Majko me anë të një statusi në facebook ka treguar për gjendjen e tyre.

“Sot, në burgun e Hagës me Hashim Thacin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin.

Hashimi i qetë. Kadria i qartë. Jakupi i sprovuar. Rexhepi i papërsëritshëm.

Për t’ju gjendur në krah, betejës së fundit, për të mbrojtur emrin e UCK-së! Jam krenar për vëllezërit e mij”, shkruan Majko.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit