-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dua Lipa, në një lidhje dashurie me komedianin e famshëm?

Kryesoret

Këngëtarja shqiptare më e famshme në botë, Dua Lipa, është fotografuar krah komedianit të njohur afrikano-jugor, Trevor Noah, gjatë një takimi romantik në Nju-Jork, të mërkurën në mbrëmje.

Të dy janë fotografuar teksa darkonin, shëtisnin dhe përqafoheshin në rrugët “Mollës së Madhe”, siç njihet Nju-Jorku. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar lidhjen, takimi duket se shkoi mjaft mirë, pasi në fund u ndanë me një puthje.

Takimi vjen pasi të dy u ndanë nga partnerët me të cilët ishin në lidhje prej rreth dy vitesh. I dashuri më u fundit i këngëtares ishte modeli Anwar Hadid, vëllai i Gigi dhe Bella Hadid. Ndërsa Trevor, 38 vjeç, ishte deri në maj të këtij viti, në një lidhje me aktoren Minka Kelly. Sipas raportimeve, kontaktin e parë, 27-vjeçarja dhe Noah e patën në ceremoninë e Çmimeve Grammy në Las Vegas, në prill të këtij viti.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit