-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘E ftoi në dhomën e hotelit dhe…’/ Flet vëllai i 36-vjeçarit që u sulmua me acid nga ish-gruaja

Kryesoret

Vëllai i 36-vjeçarit që u sulmua në fytyrë me acid nga ish-bashkëshortja, ka folur për mediat duke treguar versionin e tij të historisë.

Ai thotë se 38-vjeçarja ishte shumë xheloze për vëllanë e tij, dhe se e mbante vazhdimisht në kontroll.

“Ditën e ngjarjes ajo e kishte ftuar të shkonin në një hotel në Kretë, dhe aty e ka sulmuar”, tregon ai.

Ndërkohë thotë se gruaja ka pasur konflikte edhe me të, pasi e bënte fajtor për ndarjen nga bashkëshorti.

Më herët vetë autorja, e cila ndodhet në arrati, tha se e ka sulmuar pasi ai e dhunonte dhe se pas ndarjes i kishte vënë kusht që të mos lidhej me asnjë mashkull tjetër, por të takonte herë pas here vetëm atë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit