-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO/ Shoferi me ‘Toyota’ merr para kopenë e bagëtive në Belsh, dhjetëra krerë të ngordhura

Kryesoret

Një aksident me pasoja të rënda ka ndodhur në fshatin Shalës në Belsh, ku raportohet se një mjet fuoristradë ‘Toyota’ është përplasur me një kope bagëtish duke shkaktuar një dëm të konsiderueshëm te blegtori.

Në asfalt kanë përfunduar të ngordhura dhjetëra dele, të cilat e kanë bërë të pakalueshëm këtë aks rrugor. Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit