-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vijon rokada në Policinë e Shtetit, ndërrohen shefat edhe në Drejtorinë e Kufirit dhe Migracionit!

Kryesoret

Pas disa ndryshimeve në rangje të larta të drejtuesve të Policisë së Shtetit dhe asaj të Tiranës, duket se rokada në radhët e uniformave blu nuk është ndalur këtu, pasi mësohet se ka pasur ndryshime edhe në Drejtorinë Rajonale të Kufirit dhe Migracionit.

E PLOTË/ Pangamikës i besohet policia e Fierit, këto janë ndryshimet “e mëdha” nga Rrumbullaku

Kështu raportohet se në Drejtorinë Rajonale për Kufirin dhe Migracionin në Durrës është larguar së drejtuari Ndue Ndoci dhe në vend të tij është emëruar Luan Arifi. Ndoci është transferuar në Drejtorinë e Policisë Kufitare në Gjirokastër, ndërsa ka drejtuar për disa vite DRKM Durrës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit