-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Drejtoria

Ankandi i parë/ Targat e personalizuara, 430 mijë lekë për ‘ZZ77ZZ’ dhe ‘1K1NG’!

Për herë të parë në Shqipëri është aplikuar një sistem rezervimi online për targat e serive të veçanta. DPSHTRR ka publikuar ankandain e parë...

Vdiq në qeli, Drejtoria e Burgjeve: 38-vjeçari i varur nga droga, pësoi arrest kardiak rrugës për në QSUT!

Drejtoria e Burgjeve ka reaguar për ndarjen nga jeta të 38-vjecarit Renald Tahiri i cili ishte në ambientet e burgut 302 në rrugën Mine...

Moti i keq/ Drejtoria Portuale Vlorë: Ja mjetet lundruese që u ndalohet të dalin në det!

Drejtoria Portuale e Vlorës ka dhënë alarmin për përkeqësim të motit përgjatë ditëve të ardhme për shkak të reshjeve të shiut që parashikohet në...

Vijon rokada në Policinë e Shtetit, ndërrohen shefat edhe në Drejtorinë e Kufirit dhe Migracionit!

Pas disa ndryshimeve në rangje të larta të drejtuesve të Policisë së Shtetit dhe asaj të Tiranës, duket se rokada në radhët e uniformave...

Latest news

/5pyetjet.al