-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Je frikacak sepse debaton me frikacakë”, Luizi debaton me Maestron

Kryesoret

Luizi i tha Armaldos se ai si natyrë është frikacak dhe se ka frikë të përballet në debate me të.

Ai i tha Armaldos se e sheh atë si frikacak, sepse debaton vetëm me frikacakë, duke iu referuar Bjordit, i cili po ashtu ishte prezent gjatë bisedës së tyre.

Nga ana tjetër, Luizi tha se do të ketë një përballje të fortë sonte me Kristin, që sipas tij, i ka bërë atij diçka.

I pyetur nga Bjordi se për çfarë bëhet fjalë, Luizi tha se nëse momenti për të cilin ai po flet do të transmetohet në Prime, do e marrin vesh të gjithë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit