-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kumbullën nuk e mbajnë nervat, godet kundërshtarin me shkelm dhe lë Romën me 10 lojtarë

Kryesoret

Marash Kumbulla ka dalë jashtë kontrollit në ndeshjen ndaj Sassuolos. Mbrojtësi shqiptar ka lënë me 10 lojtarë ekipin e Romës pasi shkelmoi sulmuesin Domeniko Berardin.

Në fushë plasi një zënkë e vogël teksa gjyqtari iu drejtua VAR-it për të parë pamjet.

Pas rishikimit të tyre, ai nuk hezitoi të tregonte kartonin e kuq për Kumbullën, si dhe të ndëshkonte edhe me penallti Romën. Aktualisht rezultati është 1-3 në favor të Sassuolo.

VIDEO

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit