-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në aksin Lezhë-Milot, përplasen 2 makina

Kryesoret

Pas ditën e sotme ka ndodhur një aksident në aksin Lezhë-Milot pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Mësohet se janë përplasur 2 makina, një Benz dhe një Audi ku për pasojë ka mbetur e plagosur një grua.

Ajo është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit