-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Rival i Luizit, Donaldi futet sërish në Big Brother VIP?

Kryesoret

“Më lër të flas” rikthehet në 24 mars me sezonin e ri në Top Channel, por në Promo nuk u pa Donaldi çka u pa nga fansat si e dyshimtë.

Në promon e prezantuar shihet vetëm Romeo i cili pranon se do jetë moderatori i vetëm.

Një postim i bërë së fundmi nga Sara Hoxha ka ngjallur dyshimet se ndoshta Donaldi do të futet (sërish) në “Big Brother VIP”. Ajo ka publikuar promon krahas së cilës ka shkruar: Po Donaldi ku është? Apo mos vallë do rikthehet te shtëpia e tij e preferuar?

Donaldi e ka ripostuar duke shkruar: Të shohim, prisni dhe pak.

Nuk dihet ende si qëndron e vërteta por rrjeti është “çmendur” për të mësuar më tej.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit