-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fifi thumbon hapur Lori Hoxhën pas përfundimit të BBV Kosova

Kryesoret

Mbrëmjen e djeshme përfundoi edicioni i parë i “Big Brother Vip Kosova”, ku fitues u shpall Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Pas fitores së tij reagimet kanë qenë të shumta dhe një i tillë nuk ka munguar as nga Filloreta Raçi-Fifi. Në komentin e saj këngëtarja ka përgëzuar gjithë produksionin për realizimin e një ‘reality show’ të këtij lloji.

“Stresi, e fitove vëlla”, shkroi fillimisht ajo.

“Big Brother VIP Kosova” hallall për këtë edicion njerëzor, hallall. Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve”, shtoi mes të tjerash Fifi.

Ky reagim i artistes mori një vëmendje të veçantë, për shkak se qartazi ishte një thumb për produksionin e “BBV Albania”, ku pjesëmarrëse edicionin e parë ishte vetë Fifi. Këngëtarja pas eksperiencës së saj, të cilën e la në gjysmë ka pasur disa mosmarrveshje me produksionin e reality-show-t.

Më herët ajo reagoi për promon e BBVA2, ku produksioni kishte përfshirë edhe momentin kur asaj i kishte rënë të fikët.

Asokohe Fifi u shpreh ashpër duke thënë se po i shkatërron jetën.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit