-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Mallkimi Kardashian”, tifozat e Arsenalit të fajësojnë Kim për eliminim nga Europa League

Kryesoret

Kim Kardashian befasoi tifozët e futbollit kur u shfaq në tribunat e Emirates gjatë ndeshjes së Arsenalit në Europa League. Ylli amerikan shkoi në stadium me djalin e saj, pasi 7-vjeçari Saint është një tifoz i Arsenalit dhe ka shoqëruar nënën e tij, duke veshur fanellën e klubit.

Prania e Kardashian mund të ketë habitur tifozët, por pas përfundimit të lojës dhe kualifikimit të Sportingut në penallti, sytë e tifozëve të Arsenalit u kthyen nga “mallkimi i Kardashian”.

Përveç skualifikimit të ekipit, tifozët fajësuan Kim.

Komentet në rrjetet sociale vërshuan dhe përmendën “teorinë e mallkimit të Kardashianit”, e cila tregon se grupet me të cilat personazhet televizive kanë rënë në kontakt kanë pasur fatkeqësi.

“Thuaji që të mos vijë më të shikojë lojën tonë”, “Fati i keq ka hyrë në stadiumin e Emirates” janë disa nga komentet që bëjnë thirrje që 42-vjeçarja të mos shkelë këmbën në Emirate.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit