-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Nuk të shkon”, Kiara e mërzitur me Luizin: Mos bëj si mendjemadh

Kryesoret

Kiara duket se është e paqartë me veten pasi shpesh here nis një bisedë me Luizin dhe më pas thotë se nuk do ta vazhdojë.

Ky rast ka ndodhur edhe në një bisedë të zhvilluar gjatë kohës që Luizi po lahej ndërkohë që të gjithë po bëhen gati për prime-in e natës së sotme.

Kiara iu drejtua Luizit duke i thënë se ai po sillet si mendjemadh kundrejt saj dhe shpesh here e neglizhon kur i flet.

Më pas ajo insistoi që Luizi mos ta vazhdonte bisedën kur kjo e fundit iu afrua sërish duke i folur në lidhje me atë temë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit