-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në Fier, përplasen 2 makina

Kryesoret

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një aksident në Bypassin e Fierit.

Një automjet “Mercedez Benz” dhe një “Reno” janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e përplasjes raportohet edhe për të lënduar. Të plagosurit janë dërguar në spital ku edhe kanë marrë ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit