-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vidhet pronari i një servisi në Paskuqan, autorët e kërcënuan me armë

Kryesoret

Mbrëmjen e sotme në rrugën “Demokracia”, Paskuqan 2 kanë grabitur një pronar servisi me inicialet Xh. Sh.

Mësohet se nën kërcënimin e armës dy persona ende të paidentifikuar i kanë vjedhur orën e dorës dhe varësen.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorëve.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit